Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
xTool OS1 Automatische schudoven
Volledig automatische 3-in-1 schudoven
Productafmetingen:
Productafmetingen: 635 mm × 587 mm × 927 mm
Verpakkingsafmetingen: 880 mm × 700 mm × 1110 mm
Productgewicht: 65 kg
Verpakkingsgewicht: 90 kg
Voetafdruk: 0,38 m²
Maximale foliebreedte: 390 mm
Lengtebereik per vel: 300-540 mm
Poedercapaciteit: 2,0 kg
Algemeen:
Stroomverbruik: 2000 W
Spanning: 220 V
Baktemperatuur: 130 °C
Geluidsniveau: <70 dB
Koelventilatoren: 2
Veelgestelde vragen:
De Shaker Oven Machine heeft geen intern filtersysteem. Voor een optimale luchtkwaliteit en ventilatie adviseren wij het gebruik van de xTool AP2 of een kanaalventilator. Zorg ervoor dat uw werkruimte goed geventileerd is tijdens het gebruik.
U kunt de temperatuur direct op het bedieningsscherm van de printer instellen. Voor de beste resultaten adviseren wij een baktemperatuur van 130 °C (266 °F). Een voorverwarmperiode van 5 minuten wordt ook aanbevolen voor optimale prestaties.
Nee, onze Shaker Oven Machine heeft een speciaal ontwerp voor filmuitlijning met speciale perforaties, die speciaal zijn afgestemd op xTool-films. Dit ontwerp garandeert precisie, maar kan niet worden aangepast aan andere printers of filmtypen.
Wij raden ten zeerste aan om de officiële materialen van xTool te gebruiken voor optimale prestaties en veiligheid. Houd er rekening mee dat het gebruik van materialen die niet van xTool zijn, uw garantie kan doen vervallen.
Stel ons uw vraag
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.